İletişim;

0(532) 166 49 14--0216 388 01 80

Bize Yazın;

guleryuznakliyat@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat olarak, İstanbul şehir içinde tüm ilçelere 7/24 nakliye ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. 

Esenyurt Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık firmamız taşıma işleminde eşyaların paketlenip hazırlanmasından, eşyanın ulaşacağı yere taşıma sırasında zarar görmeden taşınmasından, hatta taşımadan sonra yapılacak montaja kadar tüm işlemleri yapmaktadır. Yani, sizi hiç yormadan bu sürecin tamamını yönetmeyi amaçlıyoruz. 

Yüksek katlı, dar merdivenli binalara taşınma esnasında oluşabilecek sorunları bildiğimizden, asansörlü nakliyat hizmetimizle hem yükleme ve boşaltma süresini kısaltmak hem de oluşabilecek çarpma ya da düşme olasılıklarını minimuma indirebilmek için o an ihtiyaç duyulan ekipman ne ise, onu kullanıyoruz. 

Esenyurt Nakliyat, eşyalarınızı uzman personeli ile güvenli, hızlı ve temiz bir şekilde taşıyoruz.

Ev, parça eşya, ofis veya iş yerinizi taşıyacaksanız Esenyurt Nakliyat bu ihtiyacınızı gidermek için hazırdır. Bize danışmadan eşyanızı taşımayın diyebilecek kadar da bu işte kendimize güveniyoruz. 


Eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde bizi arayın, en yakınınızda bulunan mobil ekspertiz ekibimiz gelsin ve ön ekspertiz çalışmamızı yapalım.

Hangi kattan hangi kata, hangi eşyaların nasıl taşınmasını istiyorsanız anlatın, size uygun gün ve saatinizi bildirin ve ön çalışmamızı yapıp size maliyetini bildirelim. Sizin için şartlar uygunsa taşınmak istediğiniz günü belirtmeniz yeterlidir.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat fiyatı belirledikten sonra çeşitli bahaneler üreterek size ekstra maliyetler çıkararak sizi üzmez  ve taşınmayı çileye çevirmez.

Esenyurt Evden Eve Nakliye firması kendi paketlediği tüm kolilerden ya da eşyalardan taşınma süreci boyunca sorumludur. Ancak kendinin paketlemediği eşyalarda oluşabilecek hasarlardan doğal olarak sorumlu değildir. Bu nedenden dolayı; özel eşyalar ve kıyafetlerinizi kendiniz toparlamanız ve geri kalan eşyaları uzman personelimize bırakmanız en uygunu olacaktır.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık olarak, tüm şehir içi ilçelere ve şehirler arası taşımacılık yapmaktayız.

 

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 166 49 14