İletişim;

0532 166 49 14

Bize Yazın;

guleryuznakliyat@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Hakkımızda

GÜLERYÜZ NAKLİYAT HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. 


Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız, yılların getirdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile müşterilerine en kaliteli hizmetleri sağlamak için yılın 365 günü çalışmaktadır. Şirketimiz,lojistik konusunda deneyime ve yeterli tecrübeye sahip olduktan sonra, yenilikçi bir düşünceyle 2008 yılında GÜLERYÜZ NAKLİYAT adı altında faaliyete başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bu yana, verdiğimiz lojistik planlama desteğiyle bir nakliyeci firmadan hep daha ileride olduk. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet; en az maliyetli, en güvenilir ve en pratik yolu önermekle başlar. En iyi hizmeti sunmayı temel misyonumuz kabul edip , hizmet verdiğimiz kurumları birer çalışma partneri olarak görerek istikrarlı, düzenli ve özverili hizmet vermeyi prensibimiz olarak kabul ettik.

Hizmet sektörünün bütün dallarında olduğu gibi lojistik hizmetinde de zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız, günün hız standartlarına ulaşabilmek için gerekli olan araç ve teknik donanımına gereken önemi vererek müşterilerimizin tüm iş ve evrak sirkülasyonuna cevap verecek düzeydedir.

Başta İstanbul olmak üzere hizmet verdiğimiz tüm şehirlerde bilgili ve tecrübeli çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Teknolojinin hızla geliştiği ve hizmet anlayışının değiştiği günümüz koşullarında, dış ticaret firmaları lojistik alanda dış kaynak (outsourcing) hizmeti almaya başlayarak başta personel ve iletişim olmak üzere bir çok maliyetlerini azaltmış, ana faaliyet alanlarında yoğunlaşarak sektörlerinde daha fazla rekabet etme gücü elde etmişlerdir.

Güleryüz Nakliyat firmamız Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti dışında bir çok farklı nakliyat hizmetleri de vermektedir. İstanbul’da şehir içi, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat, Ofis ve Büro nakliyatı, Villa Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Piyano Taşımacılığı, Parça Eşya Taşımacılığı, Eşya Depolama hizmeti gibi birçok alanda da hizmet vermektedir.

Firmamız kapıdan kapıya teslim (door to door) çalışma anlayışı ile müşterimizin müşterilerine kadar ulaşmayı hedefleyen, depolama, sigorta, yurt içi nakliye, danışmanlık  alanında müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için müşteri odaklı çalışan takipçi ve nitelikli, sorumluluk sahibi uzman personelleri ile hizmet vermektedir.

Farkımız; şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat olarak müşteriye düşük maliyetlerle yüksek kalitede hizmet verebilmektir. En önemli amacımız, modern lojistik anlayışımızla değişen koşullarda kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirmek ve müşteri memnuniyetini devamlı olarak arttırmaktır.

GÜLERYÜZ NAKLİYAT olarak bize göstermiş olduğunuz destek, öneri ve eleştirileriniz için sizlere teşekkür ediyoruz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 166 49 14