İletişim;

0532 166 49 14

Bize Yazın;

guleryuznakliyat@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

İstanbul Bodrum Arası Nakliyat

Bodrum nakliyat ve taşımacılık hizmetlerimizde dev kampanya. 11 ayın sultanı Ramazan ayının gelmesiyle birlikte tüm şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde %10 indirimli ramazan kampanyası başlattık. Siz de bu süre boyunca indirimli nakliyat ve taşımacılıktan faydalanmak istiyorsanız Güleryüz Nakliyat olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

Bodrum evden eve nakliyat, yılların getirdiği tecrübe ve birikimle evinizi, parça eşyanızı, ofisinizi veya iş yerinizi şehir içi ya da şehirler arası yılın 365 günü taşıyoruz.
Bodrum nakliye, işinde uzman, bilgili ve alt yapısı bulunan personeller ve sistemle yapıldığı zaman kolaydır. Tam tersi durumlarda ise taşınma işinizi kabusa çevirebilir.
Eşyanızı taşıtmaya karar verdiğinizde birkaç ayrı firmadan fiyat almayı ihmal etmeyin!

Unutmayın,hiç bir sektörde en ucuz en iyi değildir. Ortalama fiyat aldığınız firmalarla bir daha görüşün. Nakliyenin detaylarını anlatın. Eşyanızın zamanında, güvenli ve zararsız olarak taşınacağı teminatını almayı ihmal etmeyin. İstanbul Bodrum Nakliyat, sizlere kaliteli ve güvenli hizmeti en uygun nakliye ücretleri ile vermek için çalışıyoruz.
Bizim için eşyasını taşıyacağımız müşterilerimiz bir kez çalışacağımız kişiler değildir. Bodrum nakliyat olarak reklam yapmaya çok ihtiyaç duymuyoruz. Eğer hizmet kalitemizle müşterimize memnuniyet sağlayabilirsek, daha sonraki işlerinde de bizi tercih etmesi bizim için yeterli reklamdır.
Eşyanızı siz çay, kahve içerken temiz,güvenli ve sorunsuzca taşıtmak istiyorsanız,bizimle görüşmeden karar vermeyin.
Bodrum evden eve nakliyat olarak şehirler arası nakliye ve taşımacılık alanında tüm Türkiye’ye her gün aktif olarak çalışmaktayız. Şehirler arası araçlarımız ayrı olup, 1-2 gün öncesinden haber vermeniz durumunda sizin istediğiniz gün ve saate taşınma işinizi ayarlayabiliyoruz.
Bodrum nakliyat, nakliye esnasında ya da iş bitiminde yersiz bahaneler öne sürerek sizden ekstra ücret talep etmez. Herhangi bir aksilik durumunda zarar görmüş eşyanız olursa (ki işimizde çok titiz çalışıyoruz. Çok ekstrem bir durum olmadıkça böyle bir şey mümkün değildir) zararınızı karşılıyoruz. Sigortalı ve garantili taşımacılık yapıyoruz. (Bizim işimizin en önemli özelliği, sizin eşyalarınızı hiç bir zarara uğratmadan dilediğiniz bir yerden diğerine götürmek. Bir nakliye ve taşımacılık şirketinin kalitesi ve güvenilirliği, ne kadar temiz işçilik yapabildiği ve sorunsuz nakliye yapabilmesiyle ölçülür). Dilerseniz mutfak eşyaları da dahil her şeyi paketleme işini yapıyoruz. Taşınma günü ziynet eşyalarınız ve çantanızı alıp çıkmanız yeterlidir.

Nakliye ve taşımacılık hizmetlerimiz


 

Nakliyat Hizmeti Aşamaları

Nakliyat hizmeti almak isteyen firma ya da şahıslar bizi arar.
Görüşme yapıldıktan sonra ücretsiz ekspertiz birimimiz nakliyat yapılacak yerdeki eşya durumunu inceler ve buna göre araç seçimini,kullanılacak malzeme ve ekipman ihtiyacını tespit eder.
Bu sayede nakliyat sırasında oluşabilecek her türlü sorun henüz işin başındayken ortadan kaldırılır.
Daha sonra profesyonel ekibimiz aracımız ile yola çıkar.
Eşyaların taşınacağı yere gelindikten sonra vakit kaybedilmeden eşyalarınızın paketleme,ambalajlama, demontaj ve yükleme işlemleri yapılır.
Bu sayede eşyalarınız hiç bir zarar görmez.
Eşyalarınız araca yüklendikten sonra istenilen yere eşyalar nakliye edilir ve aynı şekilde demonte eşyaların tekrar montajı yapılır ve işlem tamamlanır. Bodrum nakliye ücretleri açısından da firmamız sizlere farklı fiyat seçenekleri sunarak yardımcı olacaktır. 


Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 166 49 14