İletişim;

0532 166 49 14

Bize Yazın;

guleryuznakliyat@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

İstanbul İzmir Arası Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat, yılların getirdiği tecrübe ve birikimle evinizi, parça eşyanızı, ofisinizi veya iş yerinizi taşıyoruz.

İzmir nakliye, işinde uzman, bilgili ve alt yapısı bulunan personeller ve sistemle yapıldığı zaman kolaydır. Tam tersi durumlarda ise taşınma işinizi kabusa çevirebilir.

Eşyanızı taşıtmaya karar verdiğinizde birkaç ayrı firmadan fiyat almayı ihmal etmeyin.

Unutmayın, hiç bir sektörde en ucuz en iyi değildir. Ortalama fiyat aldığınız firmalarla bir daha görüşün. Nakliyenin detaylarını anlatın. Eşyanızın zamanında, güvenli ve zararsız olarak taşınacağı teminatını almayı ihmal etmeyin. İstanbul İzmir Nakliyat, sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermek için çalışıyoruz.

Bizim için eşyasını taşıyacağımız müşterilerimiz bir kez çalışacağımız kişiler değildir. İzmir nakliyat olarak reklam yapmaya çok ihtiyaç duymuyoruz. Eğer hizmet kalitemizle müşterimize memnuniyet sağlayabilirsek, daha sonraki işlerinde de bizi tercih etmesi bizim için yeterli reklamdır.

Eşyanızı siz çay, kahve içerken temiz,güvenli ve sorunsuzca taşıtmak istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin.

İzmir evden eve nakliyat olarak şehirler arası nakliye ve taşımacılık alanındatüm Türkiye’ye her gün aktif olarak çalışmaktayız. Şehirler arası araçlarımızayrı olup, 1-2 gün öncesinden haber vermeniz durumunda sizin istediğiniz gün vesaate taşınma işinizi ayarlayabiliyoruz.

İzmir nakliyat olarak, nakliye esnasında ya da iş bitiminde ekstraücret talep etmeyiz. Herhangi bir aksilik durumunda zarar görmüş eşyanız olursa(ki işimizde çok titiz çalışıyoruz. Çok ekstrem bir durum olmadıkça böyle birşey mümkün değildir) zararınızı karşılıyoruz. Dilerseniz mutfak eşyaları dadahil her şeyi paketleme işini yapıyoruz.Taşınma günü ziynet eşyalarınız veçantanızı alıp çıkmanız yeterlidir.

TavsiyelerimizHİZMETLERİMİZ

 

Nakliyat Hizmeti Aşamaları

Nakliyat hizmeti almak isteyen firma ya da şahıslar bizi arar.

Görüşme yapıldıktan sonra ücretsiz ekspertiz birimimiz nakliyat yapılacak yerdeki eşya durumunu inceler ve buna göre araç seçimini, kullanılacak malzeme ve ekipman ihtiyacını tespit eder.

Bu sayede nakliyat sırasında oluşabilecek her türlü sorun henüz işin başındayken ortadan kaldırılır.

Daha sonra profesyonel ekibimiz aracımızile yola çıkar.

Eşyaların taşınacağı yere gelindiktensonra vakit kaybedilmeden eşyalarınızın paketleme, ambalajlama, demontaj veyükleme işlemleri yapılır.

Bu sayede eşyalarınız hiç bir zarar görmez.

Eşyalarınız araca yüklendikten sonra istenilen yere eşyalar nakliye edilir ve aynı şekilde demonte eşyaların tekrar montajı yapılır ve işlem tamamlanır.

İzmir nakliye ve taşımacılık yaptığımız bölgeler;

Ödemiş nakliyat, Tire nakliyat, Selçuk nakliyat, Bayındır nakliyat, Torbalı nakliyat, Kemalpaşa nakliyat, Menderes nakliyat, Seferihisar nakliyat, Buca nakliyat, Urla nakliyat, Çeşme nakliyat, Karaburun nakliyat, Güzelbahçe nakliyat, Narlıdere nakliyat, Konak nakliyat, Balçova nakliyat, Bornova nakliyat, Karşıyaka nakliyat, Çiğli nakliyat, Menemen nakliyat, Foça nakliyat, Aliağa nakliyat, Dikili nakliyat, Bergama nakliyat, Kınık nakliyat

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 166 49 14