İletişim;

0532 166 49 14

Bize Yazın;

guleryuznakliyat@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

İstanbul Marmaris Arası Nakliyat

İstanbul-Marmaris nakliyat, yılların getirdiği tecrübe ve birikimle evinizi, parça eşyanızı, ofisinizi veya iş yerinizi taşıyoruz. Şirket merkezimiz İstanbul'da olmakla beraber, düzenli olarak şehirler arası tüm Türkiye'ye nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Sürekli çalıştığımız illerde çözüm ortaklarımızın olması sayesinde, hangi ilde olursanız olun, o ilin şehir içinde olan nakliye işleriniz için de bizi arayabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız işler sadece evden eve taşımacılıkla sınırlı olmayıp, ofis ve iş yeri nakliyesi, mağaza nakliyesi, fuar taşımacılığı, asansörlü nakliyat, paketleme ve ambalajlama, depolama hizmetlerimiz de mevcuttur.

Marmaris nakliye, işinde uzman, bilgili ve alt yapısı bulunan personeller ve sistemle yapıldığı zaman kolaydır. Tam tersi durumlarda ise taşınma işinizi kabusa çevirebilir.

Eşyanızı taşıtmaya karar verdiğinizde birkaç ayrı firmadan fiyat almayı ihmal etmeyin.

Unutmayın, hiç bir sektörde en ucuz en iyi değildir. Ortalama fiyat aldığınız firmalarla bir daha görüşün. Nakliyenin detaylarını anlatın. Eşyanızın zamanında, güvenli ve zararsız olarak taşınacağı teminatını almayı ihmal etmeyin. İstanbul Marmaris Nakliyat, sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermek için çalışıyoruz.

Bizim için eşyasını taşıyacağımız müşterilerimiz bir kez çalışacağımız kişiler değildir. Marmaris nakliyat olarak reklam yapmaya çok ihtiyaç duymuyoruz. Eğer hizmet kalitemizle müşterimize memnuniyet sağlayabilirsek, daha sonraki işlerinde de bizi tercih etmesi bizim için yeterli reklamdır.

Eşyanızı siz çay, kahve içerken temiz,güvenli ve sorunsuzca taşıtmak istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin.


Marmaris evden eve nakliyat olarak şehirler arası nakliye ve taşımacılık alanında tüm Türkiye’ye her gün aktif olarak çalışmaktayız. Şehirler arası araçlarımız ayrı olup, 1-2 gün öncesinden haber vermeniz durumunda sizin istediğiniz gün ve saate taşınma işinizi ayarlayabiliyoruz.

Marmaris nakliyat olarak, nakliye esnasında ya da iş bitiminde ekstra ücret talep etmeyiz. Herhangi bir aksilik durumunda zarar görmüş eşyanız olursa(ki işimizde çok titiz çalışıyoruz. Çok ekstrem bir durum olmadıkça böyle bir şey mümkün değildir) zararınızı karşılıyoruz. Dilerseniz mutfak eşyaları da dahil her şeyi paketleme işini yapıyoruz.Taşınma günü ziynet eşyalarınız ve çantanızı alıp çıkmanız yeterlidir.

Tavsiyelerimiz


HİZMETLERİMİZ

 

İstanbul Marmaris Nakliyat Hizmeti Aşamaları

Nakliyat hizmeti almak isteyen firma ya da şahıslar bizi arar.

Görüşme yapıldıktan sonra ücretsiz ekspertiz birimimiz nakliyat yapılacak yerdeki eşya durumunu inceler ve buna göre araç seçimini, kullanılacak malzeme ve ekipman ihtiyacını tespit eder.

Bu sayede nakliyat sırasında oluşabilecek her türlü sorun henüz işin başındayken ortadan kaldırılır.

Daha sonra profesyonel ekibimiz aracımız ile yola çıkar.

Eşyaların taşınacağı yere gelindikten sonra vakit kaybedilmeden eşyalarınızın paketleme, ambalajlama, demontaj ve yükleme işlemleri yapılır.

Bu sayede eşyalarınız hiç bir zarar görmez.

Eşyalarınız araca yüklendikten sonra istenilen yere eşyalar nakliye edilir ve aynı şekilde demonte eşyaların tekrar montajı yapılır ve işlem tamamlanır.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 166 49 14