İletişim;

0532 166 49 14

Bize Yazın;

guleryuznakliyat@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

İstanbul Muğla Arası Nakliyat

Muğla evden eve nakliyat, yılların getirdiği tecrübe ve birikimle evinizi, parça eşyanızı, ofisinizi veya iş yerinizi taşıyoruz.

Muğla nakliye, işinde uzman, bilgili ve alt yapısı bulunan personeller ve sistemle yapıldığı zaman kolaydır. Tam tersi durumlarda ise taşınma işinizi kabusa çevirebilir.

Eşyanızı taşıtmaya karar verdiğinizde birkaç ayrı firmadan fiyat almayı ihmal etmeyin.

Unutmayın, hiç bir sektörde en ucuz en iyi değildir. Ortalama fiyat aldığınız firmalarla bir daha görüşün. Nakliyenin detaylarını anlatın. Eşyanızın zamanında, güvenli ve zararsız olarak taşınacağı teminatını almayı ihmal etmeyin. İstanbul Muğla Nakliyat, sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermek için çalışıyoruz.

Bizim için eşyasını taşıyacağımız müşterilerimiz bir kez çalışacağımız kişiler değildir. Muğla nakliyat olarak reklam yapmaya çok ihtiyaç duymuyoruz. Eğer hizmet kalitemizle müşterimize memnuniyet sağlayabilirsek, daha sonraki işlerinde de bizi tercih etmesi bizim için yeterli reklamdır.

Eşyanızı siz çay, kahve içerken temiz,güvenli ve sorunsuzca taşıtmak istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Muğla evden eve nakliyat olarak şehirler arası nakliye ve taşımacılık alanında tüm Türkiye’ye her gün aktif olarak çalışmaktayız. Şehirler arası araçlarımız ayrı olup, 1-2 gün öncesinden haber vermeniz durumunda sizin istediğiniz gün ve saate taşınma işinizi ayarlayabiliyoruz.

Muğla nakliyat olarak, nakliye esnasında ya da iş bitiminde ekstra ücret talep etmeyiz. Herhangi bir aksilik durumunda zarar görmüş eşyanız olursa(ki işimizde çok titiz çalışıyoruz. Çok ekstrem bir durum olmadıkça böyle bir şey mümkün değildir) zararınızı karşılıyoruz. Dilerseniz mutfak eşyaları da dahil her şeyi paketleme işini yapıyoruz.Taşınma günü ziynet eşyalarınız ve çantanızı alıp çıkmanız yeterlidir.


Tavsiyelerimiz


HİZMETLERİMİZ

 

Nakliyat Hizmeti Aşamaları

Nakliyat hizmeti almak isteyen firma ya da şahıslar bizi arar.

Görüşme yapıldıktan sonra ücretsiz ekspertiz birimimiz nakliyat yapılacak yerdeki eşya durumunu inceler ve buna göre araç seçimini, kullanılacak malzeme ve ekipman ihtiyacını tespit eder.

Bu sayede nakliyat sırasında oluşabilecek her türlü sorun henüz işin başındayken ortadan kaldırılır.

Daha sonra profesyonel ekibimiz aracımız ile yola çıkar.

Eşyaların taşınacağı yere gelindikten sonra vakit kaybedilmeden eşyalarınızın paketleme, ambalajlama, demontaj ve yükleme işlemleri yapılır.

Bu sayede eşyalarınız hiç bir zarar görmez.

Eşyalarınız araca yüklendikten sonra istenilen yere eşyalar nakliye edilir ve aynı şekilde demonte eşyaların tekrar montajı yapılır ve işlem tamamlanır.

 Şehirler arası nakliyat firmaları arasında düzenli seferleri, özverili, çalışkan ve işinde uzman personelimizle, ilk hedefi müşteri memnuniyeti olan ve her bütçeye uygun nakliyat ve taşımacılık hizmeti verebilmek için durmaksızın gelişen bir firma olmaya çalışmaktayız.  

Muğla nakliye ve taşımacılık yaptığımız bölgeler;

Bodrum nakliyat, Milas nakliyat, Marmaris nakliyat, Datça nakliyat, Dalyan nakliyat, Ortaca nakliyat, Dalaman nakliyat, Fethiye nakliyat, Ölüdeniz nakliyat.

 

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 166 49 14