Müşteri Hizmetleri;

0(532) 166 49 14

Bize Yazın;

guleryuznakliyat@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat olarak, İstanbul’un bütün bölgelerinde evden eve nakliyat hizmeti için hemen bizleri arayın %20 yaz indiriminden faydalanın!

Üsküdar Evden Eve Nakliyat firmamız kendi paketlediği tüm kolilerden ya da eşyalardan taşınma süreci boyunca sorumludur. Ancak kendinin paketlemediği eşyalarda oluşabilecek hasarlardan doğal olarak sorumlu değildir. Lütfen eşyalarınızı siz paketliyorsanız, sarsılmayacak ve kenarları desteklenecek şekilde paketlediğinizden emin olun. Bu nedenden dolayı; özel eşyalar ve kıyafetler dışında hiçbir eşyanızı toplamamız paketlememiz taşıma esnasında yaşanabilecek sıkıntılar açısından uygun değildir.


Üsküdar Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızı uzman personelimizle güvenli, hızlı ve temiz bir şekilde taşıyoruz.

Ev, parça eşya, ofis veya iş yerinizi taşıyacaksanız Pendik Nakliyat bu ihtiyacınızı gidermek için hazırdır. Bize danışmadan eşyanızı taşımayın.

Eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde bizi arayın, gelelim ve ön ekspertiz çalışmamızı yapalım. Hangi kattan hangi kata taşınacağını anlatın, size uygun gün ve saatinizi bildirin ve maliyetini söyleyelim.

Üsküdar Nakliyat fiyatı belirledikten sonra çeşitli bahaneler üreterek size ekstra maliyetler çıkararak sizi üzmez  ve taşınmayı çileye çevirmez.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat firması kendi paketlediği tüm kolilerden ya da eşyalardan taşınma süreci boyunca sorumludur. Ancak kendinin paketlemediği eşyalarda oluşabilecek hasarlardan doğal olarak sorumlu değildir. Bu nedenden dolayı; özel eşyalar ve kıyafetlerinizi kendiniz toparlamanız ve geri kalan eşyaları uzman personelimize bırakmanız en uygunu olacaktır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat olarak, tüm şehir içi ilçelere ve şehirler arası taşımacılık yapmaktayız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 166 49 14