İletişim;

0(532) 166 49 14--0216 388 01 80

Bize Yazın;

guleryuznakliyat@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat olarak yılların getirdiği tecrübe ve birikimle evinizi, parça eşyanızı, ofisinizi veya iş yerinizi taşıyoruz.

Beşiktaş nakliye, işinde uzman, bilgili ve alt yapısı bulunan personeller ve sistemle yapıldığı zaman kolaydır. Tam tersi durumlarda ise taşınma işinizi kabusa çevirebilir.

Eşyanızı taşıtmaya karar verdiğinizde bir kaç ayrı firmadan fiyat almayı ihmal etmeyin.

Unutmayın, hiç bir sektörde en ucuz en iyi değildir. Ortalama fiyat aldığınız firmalarla bir daha görüşün. Nakliyenin detaylarını anlatın. Eşyanızın zamanında, güvenli ve zararsız olarak taşınacağı teminatını almayı ihmal etmeyin. İstanbul Beşiktaş Nakliyat olarak, sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermek için çalışıyoruz.


Bizim için eşyasını taşıyacağımız müşterilerimiz bir kez çalışacağımız kişiler değildir. Beşiktaş nakliyat olarak reklam yapmaya çok ihtiyaç duymuyoruz. Eğer hizmet kalitemizle müşterimize memnuniyet sağlayabilirsek, daha sonraki işlerinde de bizi tercih etmesi bizim için yeterli reklamdır.

Eşyanızı siz çay, kahve içerken temiz, güvenli ve sorunsuzca taşıtmak istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Beşiktaş evden eve nakliyat olarak İstanbul şehir içinde tüm ilçelere ve semtlere her gün aktif olarak çalışmaktayız. Şehirler arası araçlarımız ayrı olup, 1-2 gün öncesinden haber vermeniz durumunda sizin istediğiniz gün ve saate taşınma işinizi ayarlayabiliyoruz.

Beşiktaş nakliyat olarak, nakliye esnasında ya da iş bitiminde ekstra ücret talep etmeyiz. Herhangi bir aksilik durumunda zarar görmüş eşyanız olursa (ki işimizde çok titiz çalışıyoruz. Çok ekstrem bir durum olmadıkça böyle bir şey mümkün değildir) zararınızı karşılıyoruz. Dilerseniz mutfak eşyaları da dahil her şeyi paketleme işini yapıyoruz.

Taşınma günü ziynet eşyalarınız ve çantanızı alıp çıkmanız yeterlidir.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 166 49 14