İletişim;

0532 166 49 14

Bize Yazın;

guleryuznakliyat@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

İstanbul Bursa Arası Nakliyat

İstanbul Bursa Nakliyat, yılların getirdiği tecrübe ve birikimle evinizi, parça eşyanızı, ofisinizi veya iş yerinizi taşıyoruz.

Bursa nakliye, işinde uzman, bilgili ve alt yapısı bulunan personeller ve sistemle yapıldığı zaman kolaydır. Tam tersi durumlarda ise taşınma işinizi kabusa çevirebilir.

Eşyanızı taşıtmaya karar verdiğinizde birkaç ayrı firmadan fiyat almayı ihmal etmeyin.

Unutmayın, hiç bir sektörde en ucuz en iyi değildir. Ortalama fiyat aldığınız firmalarla bir daha görüşün. Nakliyenin detaylarını anlatın. Eşyanızın zamanında, güvenli ve zararsız olarak taşınacağı teminatını almayı ihmal etmeyin. İstanbul Bursa Nakliyat, sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermek için çalışıyoruz.

Bizim için eşyasını taşıyacağımız müşterilerimiz bir kez çalışacağımız kişiler değildir. Bursa nakliyat olarak reklam yapmaya çok ihtiyaç duymuyoruz. Eğer hizmet kalitemizle müşterimize memnuniyet sağlayabilirsek, daha sonraki işlerinde de bizi tercih etmesi bizim için yeterli reklamdır.

Eşyanızı siz çay, kahve içerken temiz,güvenli ve sorunsuzca taşıtmak istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Bursa evden eve nakliyat olarak şehirler arası nakliye ve taşımacılık alanında tüm Türkiye’ye her gün aktif olarak çalışmaktayız. Şehirler arası araçlarımız ayrı olup, 1-2 gün öncesinden haber vermeniz durumunda sizin istediğiniz gün ve saate taşınma işinizi ayarlayabiliyoruz.

Bursa nakliyat olarak, nakliye esnasında ya da iş bitiminde ekstra ücret talep etmeyiz. Herhangi bir aksilik durumunda zarar görmüş eşyanız olursa(ki işimizde çok titiz çalışıyoruz. Çok ekstrem bir durum olmadıkça böyle bir şey mümkün değildir) zararınızı karşılıyoruz. Dilerseniz mutfak eşyaları da dahil her şeyi paketleme işini yapıyoruz.Taşınma günü ziynet eşyalarınız ve çantanızı alıp çıkmanız yeterlidir.


Tavsiyelerimiz


HİZMETLERİMİZ

Bursa nakliyat hizmet bölgelerimiz;

Osmangazi nakliyat, Nilüfer nakliyat, Gemlik nakliyat, İnegöl nakliyat, İznik nakliyat, Mustafakemalpaşa nakliyat, Karacabey nakliyat. Bursa nakliye ücretleri açısından uygun fiyatlarla nakliyat ve taşımacılık yapmaktayız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 166 49 14